Оплата

Оплата без комісії:

!! Приват 24

!! Термінал приватбанка

!! Каса приватбанка

!! Готівкою в офісі

УВАГА !!!!!

Для коректної роботи., бронювання та  ОПЛАТУ ОНЛАЙН на сайті потрібно проводити мінімум за одну добу до початку тура в робочі дні тижня з Понеділка по П`ятницю. Субота та Неділя не є банківськими днями.Для бронювання на вихідних  телефонуйте +380 68 772 55 99

1. Для пошуку турів потрібно на головній сторінці в «Підборі туру» задати потрібні параметри. Обрати країну перебування, вказати потрібні дати, кількість ночей, зірковість готеля тощо…, далі клікаємо на кнопку ЗНАЙТИ

2. Система пошуку турів за вашими параметрами видасть певну кількість пропозицій, після чого потрібно по обраному Вами варіанту клікнути на вартість туру і перейти до внесення данних туристів  для покупки туру.

3. Тури, покупка яких можлива онлайн будуть виділені кнопкою «КУПИТИ», також система дозволяє перераховувавти вартість в Гривнах Долларах та Євро.

 

4. Клікаємо на кнопку КУПИТИ і переходимо до заповнення паспортних даних та їх перевірці. Будьте уважні всі паспортні данні потрібно вносити великими латинськийми літерами. Закордонний паспорт туриста повинен бути дійсним не менше 6 місяців з дня закінчення вашої подорожі!! Після внесення та перевірки паспортних данних клікаємо на кнопку ЗАБРОНЮВАТИ і переходимо до ОПЛАТИ турпакета.

 

 

5.Даємо згоду на оплату  обираємо вид оплати і переходимо до онлайн банкінга.

 

6.Потрібно ввести всі необхідні реквізити та оплатити обраний туристичний пакет.


Після оплати тура відповідальний менеджер зв`яжеться з Вами з питань супроводу тура та виписці пакета документів.