Єгипет

Тури від

$234.00

Єгипет – країна з багатою історією, яка приховує в собі безліч таємниць, що відокремлює нинішнє покоління, від колись існуючої могутньої цивілізації. Давній Єгипет по праву називають колискою цивілізації.
Відомий той цікавий факт, що саме в Єгипті були вперше виготовлені замок і ключі до нього, гребінець і ножиці, макіяж і дезодорант, зубна щітка з пастою.

Жінки в давньому Єгипті, на відміну від сучасних жінок, використовували косметику, виключно лише як засіб від пекучих сонячних променів.

95% територій Єгипту це пустеля. Основна частина населення Єгипту проживає на 5% територій.

Важливо !!

Візовий режим:

Прибуття в аеропорт Хургади, вартість  візового збору за паспорт 25$.
Прибуття в аеропорт Шарм Ель Шейх, візовий збір відсутній на термін перебування до 14 днів.

Цікаві місця що відвідати.

Цікаві місця до відвідування:

1. Олександрія. Друге за величиною місто Єгипту, щось на зразок Марселя або Афін. Олександрія відома своїми великими архітектурними спорудами та історичною спадщиною. Колись це був дуже модний і високорозвинуте місто. Незважаючи на те, що багато пам’ятки зникли з лиця Землі, в Олександрії все ще є цілий ряд місць, які обов’язково варто відвідати. Ви можете оглядати історичні руїни цілий день, а надвечір сісти в якої-небудь старовинної кав’ярні, і спостерігати за Середземним морем потягуючи дим з кальяну.

2. Каїр. Це місто – мрія мандрівника, так як тут збереглися старовинні традиції, а так само безліч стародавніх храмів, могил, церков, пам’ятників і музеїв. Варто також відвідати численні вуличні ринки, хаос яких повалить Вас в культурний шок. Єгипетські спекулянти запропонують Вам весь свій товар, починаючи від килимів і закінчуючи всілякими дрібними дрібничками. Докладніше про це читайте в статті про визначні пам’ятки Каїра .

3. Узбережжя Червоного моря. Шарм-Ель-Шейх є знаменитим єгипетським курортом, заповненим розкішними готелями, казино, нічними клубам і численними туристами, відпочиваючими на білосніжних пляжах. Відпочинок в Шарм-Ель-Шейху дуже популярний, хоча реальна краса цієї області – Червоне море і його узбережжя. У тутешніх прозорих блакитних водах водиться неймовірну кількість екзотичної риби і коралів, які так цінуються серед любителів дайвінгу. Фактично, це одне з кращих місць для підводного плавання у світі. Підводні природні визначні пам’ятки Єгипту нітрохи не поступаються наземним, а часом і перевершують їх. Ви зможете самі в цьому переконатися, взявши напрокат акваланг.

5. Стародавнє місто Луксор. Є тільки кілька місць у світі, які можна назвати музеєм під відкритим небом, і єгипетське місто Луксор виразно знаходиться в їх числі. Кількість пам’яток і визначних пам’яток тут просто зашкалює. Обов’язково відвідайте Єгипетський храм Луксора , а так само знамениті Карнакський храм , виділивши на знайомство з Луксором як мінімум кілька днів.

4. Великі піраміди Гізи. Ніхто Є тільки кілька місць у світі, які можна назвати музеєм під відкритим небом, і єгипетське місто Луксор виразно знаходиться в їх числі. Кількість пам’яток і визначних пам’яток тут просто зашкалює. Обов’язково відвідайте Єгипетський храм Луксора , а так само знамениті Карнакський храм , виділивши на знайомство з Луксором як мінімум кілька днів.не повинен виїжджати з Єгипту, не відвідавши Єгипетські піраміди . Це єдині зі збережених 7 стародавніх чудес світу, вік яких перевищує 4600 років. Цілий комплекс стародавніх споруд все ще покритий таємницею. На поїздку сюди доведеться виділити цілий день, щоб ретельно оглянути всі цікаві місця.

6. Річка Ніл. Кращий спосіб досліджувати одну з найвідоміших річок світу – відправитися в круїз оп ній, який триває кілька днів. Річка Ніл знаменита своєю флорою і фауною, під час поїздки Ви краще познайомитеся з сільським життям Єгипту, а так само зможете відвідати всі відомі храми і стародавні цікаві місця.

7. Гора Синай. Однією з найцікавіших пам’яток Синайського півострова є гора Синай. Її релігійне значення просто колосально, вона багато разів згадана як у Книзі Виходу, так і в Біблії і Корані. Саме тому тут завжди багато туристів і прочан. Більшість відправляється сюди пішки, а деякі навіть зупиняються на ніч в будиночках, щоб спостерігати звідси світанок.

8. Монастир Святої Катерини. Монастир Святої Катерини знаходиться на горі Синай і є об’єктом всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Це один з найдавніших постійно діючих християнських монастирів в світі. Це дуже незвичайне і дивне будівлю з дивовижною історією, яке обов’язково варто відвідати.

9. Оазис Сіва. Пам’ятки Єгипту дуже незвичайні і доказом цьому служить оазис Сива, одне з найкрасивіших місць для відвідування. Він розташований в глушині між западиною Каттара і єгипетським Морем Піску, оазис знаменитий своєю власною культурою, що відрізняється від панівної тут арабської культури. Тут говорять на своїй власній мові, а сама область знаменита своїми гарячими джерелами, ювелірними прикрасами, солодощами і маслинами.

10. Біла пустеля Єгипту. Легендарна Біла пустеля знаходиться в 28 милях на північ від міста Фарафра. Це одне з самих незвичайних місць світу, з химерними ландшафтами і примарними гірськими формуваннями, що виростають з пісків. Ці дивні скульптури – формування з крейди, створені під впливом піщаних бур в області. Тут краще всього відправитися в сафарі, взявши напрокат джип і залишитися на ніч, щоб отримати неповторний досвід подорожі.